World Of Inspiration


Stručne o našej firme

09.03.2013 14:49

 

 

 

Ďakujeme za záujem o Náš projekt Domčeky snov. Naša spoločnosť H-group Slovakia, s.r.o. pôsobí na stavebnom trhu od roku 2004. Našimi zákazníkmi boli fyzické osoby,ale aj vačšie firmy. Za kvalitu našej práce hovorí aj fakt,že za celú dobu našej pôsobnosti sme nemali takmer žiadne reklamácie od našich zákazníkov. Od roku 2008 vykonávame svoju činnosť ako právnická osoba. Na vykonávanie prác si okrem našich kmeňových pracovníkov vyberáme dodávateľské firmy, ktoré majú v stavebníctve dobré meno čo sa týka kvality a spoľahlivosti. Naši zákazníkom ponúkame kvalitu, poradenstvo, spoĺahlivosť a kompletné zabezpečenie všetkých dodávok na kľúč. Do našich stavieb dávame okrem kvalitných a uznávaných materiálov aj kus srdca, pretože nám záleží na tom, aby sa náš zákazník cítil vo svojom vysnívanom dome príjemne aby tam prežil šťastný život.

Začiatkom roku 2013 sme spustili projekt "Domčeky snov" , kde svojim klientom ponúkame stavbu nízkoenergetických domčekov s množstvom výhod. 

Vyberte si ktorýkoľvek projekt rodinného domu či už z katalógov na našej stránke, alebo z iných katalógov a my Vám vypočítame cenovú ponuku na stavbu Vášho Domčeka snov na kľúč.

Ak sa Vám zapáčil niektorý z projektov rodinných domov z katalógu Rodinné Domy 2013 od firmy Prodom, alebo z Katalógu 2013 od firmy Wranders kontaktujte nás a spolu prekonzultujeme Váš výber, doladíme dôležité veci a projekt Vám objednáme so zľavou 7%. Ak sa rozhodnete pre realizáciu domu na kľúč, holodomu, alebo len hrubú stavbu od našej firmy, podpíšeme zmluvu o dielo a o ostatné , čo sa týka samotnej stavby domu sa postaráme my. Vybavíme Vám projektovú dokumentáciu osadenia stavby na pozemok, zabezpečíme všetky úkony a vyjadrenia a tak isto aj samotné stavebné povolenie.

Keďže cena energií pernamentne stúpa, naše stavby štandartne staviame z kvalitných tepelnoizolačných materiálov, eliminujeme tepelné mosty, okná používame s izolačným trojsklom, izolujeme nadzemné časti základov do výšky sokla, dávame dôraz na zvýšenie tepelnej izolácie do podláh a stropov. Strešnú krytinu preferujeme keramickú škridlu, v prípade plochých striech PVC fóliu, alebo falcovaný plech z nehrdzavejúceho materiálu.

Základy sa nesmú podceniť.

Stavbe základov predchádza presné vymeranie a výkopy.

Kvalitne oddrenážované základy robíme zo systému DT , kde sa neskôr urobí kvalitná tepelná izolácia a hydroizolácia.

Tým sa minimalizuje jeden z tepelných mostov stavby a obmedzí sa vlhnutie základov.    

Ako murovací maretiál používame tepelnoizolačné pórobetonové tvárnice Ytong Lambda+,

ktoré svojím zložením zabezpečia zdravé a úsporné bývanie.

Strecha musí byť trvácna a hlavne kvalitná.

Drevené časti krovu sa napúšťajú prípravkom proti škodcom a tie časti krovu, ktoré sú viditeľné a vystavené poveternostným vplyvom musia byť navyše opatrené kvalitným,odolným náterom.

Dôležitou súčasťou kvalitnej strechy je difúzna fólia. Táto je natiahnutá priamo na krove (na krokvách) a zabraňuje prípadnej vlhkosti preniknúť do vnútra strechy, kde by sa mohla znehodnotiť tepelná izolácia. 

Najhlavnejšou vrstvou strešného plášťa, ktorá je priamo vystavená vplyvom počasia je strešná krytina. Táto musí byť celistvá, nepremokavá, pevná a odolná voči UV žiareniu. Naša firma preferuje keramickú strešnú krytinu (škridla), ktorá je overená stáročiami, je vzhľadovo pekná, pevná a farebne stála.

Na strechách, kde sa nedá použiť škridla sa používa tradičný materiál - plech spájaný dvojitým, stojatým falcom. Moderná doba priniesla alternatívne strešné krytiny pre ploché strechy ako je PVC fólia. Táto sa spája teplotným zváraním a vzniká tak dokonale vodotesná strešná krytina. 

—————

Späť